Otestujte si svoju emocionálnu inteligenciu!

Viete, aké EQ zručnosti denne využívate? Máte predstavu o vašej schopnosti orientovať sa v rôznych situáciách, komunikovať a porozumieť neverbálnym signálom, ako sú gestá, reč tváre a tela?

Toto všetko a ešte omnoho viac vám prezradí náš EQ test online rýchlo, účinne a pohodlne. Okrem výšky vášho EQ sa dozviete, aká časť EQ je vašou silnou stránkou a kde máte priestor na zlepšenie.

 

Kliknite a otestujte si svoju emocionálnu inteligenciu.

Otestovať sa môžete úplne zadarmo, platíte iba za vyhodnotenie – Cena: 7.30 €

Zaplatiť teraz prostredníctvom SMS platby (iba v rámci SR), cez PayPal alebo platobnou kartou.

Kód pre vyhodnotenie vášho testu získate v našom EQ obchode.

EQ test – výhody pre vás:

 • Výsledok testu EQ je zrkadlom vašej emocionálnej inteligencie. Hovorí o tom, ako rozumiete sami sebe a ľuďom okolo vás. Slúži tiež ako sprievodca na ceste k novému životu plnému emócií.
 • Zostavil a otestoval ho skúsený psychológ a keďže k nemu vlastníme exkluzívnu licenciu, rovnaký nikde inde nenájdete. Rýchle a kvalitné vyhodnotenie dostanete ihneď po dokončení testu na váš e-mail. Vyhodnotenie je v rozsahu cca 2 strán A4.
 • Test je anonymný, takže môžete byť k sebe 100% úprimný. Len pravdivé odpovede vám zaručia pravdivý výsledok, inak test nebude mať pre vás zmysel.
 • Dozviete sa, ako ste na tom s EQ v porovnaní s inými ľuďmi. Vyhodnotenie testu vám prezradí, koľkí z nich sa umiestnili pred vami a koľkí za vami.
 • Otestovať sa môžete úplne zadarmo, platíte iba za vyhodnotenie.
 • Ušetríte svoj čas i peniaze. Táto online verzia (EQ test online) vám bude trvať v pohodlí vášho domu len 30 minút. U psychológa by ste strávili štyrikrát viac času a zaplatili desaťnásobne viac. S naším online testom zistíte výšku svojho EQ za cenu porovnateľnú s obedovým menu.

 

Mali by ste vedieť

 • Pre vyplnenie testu nepotrebujete mať žiadne teoretické vedomosti o emocionálnej inteligencii. Odpoveďou na otázku je vaše subjektívne vnímanie a váš osobný názor. Ak sa stane, že z ponúkaných možností nebude žiadna vyjadrovať váš názor, zvoľte najbližší variant.
 • V teste sú rôzne druhy otázok – niekde je potrebné zvoliť len jednu odpoveď, niekde viacej – venujte preto dôkladnú pozornosť zadaniu.
 • EQ testy sú vhodné pre osoby staršie ako 18 rokov.
 • EQ test je optimalizovaný pre Internet Explorer a Mozillu Firefox. Prípadné technické problémy spoločne vyriešime, stačí nám len napísať.
 • Ak chcete použiť tento online EQ test pre svojich klientov alebo zamestnancov, máte možnosť zakúpiť si sériu vyhodnotení s množstevnou zľavou. Ozvite sa nám, spoločne nájdeme výhodné riešenie.

 

Pozrite si toto krátke video. Ak sa vám páči zdieľajte ho cez Facebook, Twitter alebo Google+

 

Využite testy osobnosti  a zistíte o sebe niečo viac. Spravte si váš EQ test ešte dnes!

 

Kliknite a otestujte si svoju emocionálnu inteligenciu.

Hovorí Vám niečo emocionálna inteligencia alebo EQ? Urobte si u nás EQ test alebo si nakúpte prostredníctvom nášho obchodu – EQ shop. Prípadne sa vzdelávajte a využite naše online kurzy.