Naša vízia

EnjoyEmotions ako miesto, kde sa môžete inšpirovať zaujímavými riešeniami pre váš život. Miesto, kde sa dozviete nielen to, čo je to emocionálna inteligencia a ako ju môžete využiť vo váš prospech, ale aj miesto, kam sa budete radi vracať. Miesto, ktoré vám pomôže stať sa nielen šťastnejšími a lepšími, ale aj úspešnejšími ľuďmi v osobnom i pracovnom živote.

Naša misia

S nadšením a otvoreným srdcom sa zúčastňujeme na vytváraní budúcnosti. Svet, v ktorom žijeme, potrebuje úprimných ľudí. Takých, ktorí sa neboja konať a spolupracovať navzájom s cieľom vytvoriť krajšie miesto pre život. Cesta k tomuto svetu vedie cez emócie a pocity, preto sa náš záujem upriamuje hlavne na emocionálnu inteligenciu.

Máme radi šťastie a preto podporujeme Summit šťastného života 2014

Naši partneri

Život sú emócie a emócie prinášajú nové priateľstvá a partnerstvá. V EnjoyEmotions sme otvorení každej užitočnej forme spolupráce. Už teraz sa tešíme na všetkých nových partnerov. Staňte sa nimi aj vy – a my vás odmeníme! Viac o partnerstve s nami sa dozviete v partnerskom programe, príp. nám môžete ponúknuť váš návrh spolupráce.

Radi podporíme aj nové nápady a projekty, prínosné pre ľudí v oblasti emocionálnej inteligencie a osobného rozvoja. Máte záujem sa o takúto podporu uchádzať alebo chcete sami svojou troškou pomôcť? Urobte tak v časti „Podporujeme nové nápady“.

 

Zakladateľ

František Kozáček
zakladateľ a majiteľ spoločnosti EnjoyEmotions

V mojom živote raz nastalo obdobie, kedy som sa začal sám seba pýtať: „Chceš aj naďalej robiť prácu, ktorú robíš teraz? Si spokojný s cestou, ktorou sa tvoj život uberá?” Veľmi som túžil nájsť odpovede na tieto i ďalšie podobné otázky.
Začal som hľadať odpovede v knihách (čo som predtým vôbec nerobil) – a práve v jednej knihe som sa dočítal o emocionálnej inteligencii. Nevedel som, čo to presne znamená, a tak som začal po význame tohto slova pátrať – prečítal som všetky dostupné knihy a webstránky, radil som sa s odborníkmi… Tak som postupne získal na emocionálnu inteligenciu a jej význam ucelený pohľad. Začal som na sebe pracovať a všetko som skúšal osobne v praxi.
Dnes mám v živote poriadok a jasno. Žijem podľa motta: „Ak sa niečo nedá, nie je to fakt, ale iba postoj človeka.“ Osobný rozvoj prostredníctvom emocionálnej inteligencie je úžasný, umožňuje mi spoznávať každodenne samého seba. S týmto poznaním chcem inšpirovať aj ďalších, aby malo čo najviac ľudí príležitosť vytvoriť si život podľa vlastných predstáv.
K emocionálnej inteligencii som sa teda dostal náhodou. Alebo nie? 

Páči sa vám táto stránka a chceli by ste podporiť priamo EnjoyEmotions? Podporte nás!
Peniaze, ktorými podporíte EnjoyEmotions, budú určené na rozvoj tohto portálu. Vďaka nim vám môžeme rýchlejšie prinášať ďalšie užitočné informácie a nástroje osobného rozvoja. Potešíme sa akémukoľvek finančnému príspevku a za vašu štedrosť vopred ďakujeme!